PRIVATUMO POLITIKA

Prieš pateikdami savo asmens duomenis, perskaitykite privatumo politiką. 

Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome Jūsų asmens duomenis, todėl atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką prieš pradedant naudotis tiutyminky.lt paslaugomis. Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi šia interneto svetaine ar mobiliąja aplikacija turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką. 
Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti tiutyminky.lt interneto svetaine ir (arba) mobiliąja aplikacija.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Salmanta Blažaitienė, TiuTy Minky įkūrėja, individualios veiklos numeris 926084. Kontaktinio telefono Nr. +37063427141 , el. pašto adresas: [email protected] (toliau – tiutyminky.lt).

Mes renkame ir tvarkome tik tuos Jūsų asmens duomenis, kurie yra pakankami ir būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi.

Atsižvelgiant į mūsų Jums teikiamas ir Jūsų naudojamas tiutyminky.lt paslaugas, funkcijas ir kitą Jūsų sąveikavimą su mumis, mes renkame šiuos duomenis:

Identifikaciniai duomenys: Jūsų vardas, pavardė;

Kontaktiniai duomenys: elektroninio pašto adresas, telefono numeris, gyvenamosios vietos adresas.

Registracijos ir prisijungimo duomenys: el. pašto adresas ir slaptažodis, kurį mes saugome patikimai užkoduotą ir negalime jo matyti, Facebook ID, jeigu prie paskyros jungiatės per Facebook.

Techniniai/administravimo duomenys, būtini paskyros veikimui ir saugumui užtikrinti: vartotojo ID, paskyros statusas (aktyvi, užblokuota ir pan.), IP adresas, prisijungimų prie paskyros ir veiksmų paskyroje techniniai duomenys.

Jūsų užsakymo duomenys: užsakomos prekės, jų kiekis, kainos, suteiktos nuolaidos, užsakymo pateikimo data ir laikas;

Atsiskaitymo informacija: mokėjimo būdas, data ir laikas, mokėjimo duomenys (įskaitant, bet neapsiribojant banko sąskaitos numeriu);

Pristatymo informacija: pristatymo būdas ir/ar pristatymo adresas, pagrindiniai gavėjo duomenys, jeigu gavėju nurodėte trečiąjį asmenį;

Kita informacija: požymis, kad susipažinote su Pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir/ar Privatumo politika.

Kiti duomenys, kurie yra generuojami, kai naudojatės atitinkamomis tiutyminky.lt paslaugomis. 

Renkami slapukų ir panašių technologijų pagalba, kai ir kiek tokia informacija būtina pirkimo-pardavimo sutarčiai sudaryti, užsakymui priimti ir jam apdoroti (pvz. slapukų pagalba fiksuojama, kad Jūs susipažinote su pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir/ar Privatumo politika).

Duomenys gaunami iš Jūsų, kai tiutyminky.lt  pateikiate užsakymą ir jo vykdymui būtinus savo duomenis, susikuriate asmeninę paskyrą ir joje pateikiate savo duomenis, kreipiatės į mus su prašymu, paklausimu, skundu ir pan.

Jūsų asmens duomenys yra perduodami paslaugų teikėjams. Jūsų asmens duomenys perduodami paslaugų teikėjams, tokiems kaip pristatymo įmonės. Šie asmenys tvarkydami asmens duomenis privalo laikytis įstatymų.

Teisinio proceso ir kitais įstatymuose numatytais atvejais Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti valstybės institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Neregistruotų vartotojų duomenys saugomi, kol galioja Jūsų sutikimas, bet neilgiau kaip dvejus metus.